YAVRU KEDI

YAVRU KEDI

Kedi bakımı süreçlerinde bireyler sahiplenmek için pek çok kişi türlerini incelemektedir. Kedi türlerinin yanında kedinin bulunduğu yaş aralığı da sahiplenme süreçlerinde önemli olan faktörler arasındadır. Genellikle yavru kedi kedi sahiplenme süreçlerinde ön plandadır. Kedi sahipleri kedilerin bakımlarını üstlenirken kedinin yavru yani yeni doğan olmasının aralarındaki bağı da kuvvetlendirecek bini düşünerek tercih ederler. Burada dikkat edilecek temel nokta verilen emek ve bakım hizmetidir. Kedinin yaşı ne olursa olsun ihtiyaçlarını bilmek ve uygulamak kedi sahipleri ile kedinin yakınlaşmasına destek olacaktır kedi sahipleri kedileri ile gerekli teması kurmalı, onların ihtiyaçlarına cevap vermeli ve gelişimde destek olmak için sorumluluk almaktan çekinmemelidir. Kedi bakımı ve yavru kedi gelişimi hakkında bilgi almak için okumaya devam ediniz.

Yavru Kedi Bakımı

Yeni doğan bebekler olan yavru kediler annesinin bakımına muhtaçtır. İlk olarak annesinden aldığı süt ile gelişimini sağlamaya çalışan, antikorlar yardımı ile gelişimini sürdürebilen yavru kedilerin gelişiminde kedi sahipleri önemli yer tutar. Yavru kediler annesinden hemen ayrılmamalı, anne sütünü almalı, antikoru geliştirmeli ve bağımsız olacak duruma geldiğinde uzmanların onay verdiği zaman sahiplenilmelidir.  Yavru kediler genellikle ilk dönemlerde uyur daha sonra çevreyi keşfetmeye başlar. Yavru kediler annelerinin yanında temizlik, bakım ve ilgi süreçlerini tamamlar. Eğer annesi olmayan bir kediden bahsediyorsak o zaman bilgili olan sahiplenen kişinin biberonla beslemesi, Tuvalet eğitimini vermesi ve onu uygun bir sıcaklıkta tutması gerekir.

Kedi Fiyatları

Kedi fiyatları incelendiğinde pek çok durumu gözlemleyebiliriz. Kedi fiyatları incelendiğinde ilk olarak kedi türü gözlemlenmektedir. Kedilerin türü ihtiyaçlarını şekillendirir ve bu ihtiyaçlara bakıldığında bu durumu karşılayacak bir bireyin sahiplenmesine imkân sağlamak gerekir. Kedi fiyatları da bu noktada kedilerin yüksek yararını gözeterek şekillenmektedir. En çok tercih edilen kedi türlerinden biri de British Shorthair olmaktadır. British Shorthair fiyatları da kedinin ihtiyaçlarına, yaşına göre değişir. Irk ve özellikleri British Shorthair fiyatları konusunu etkilemektedir. Uzmanlardan ayrıntılı bilgi alarak istediğiniz kedi türü hakkında özellikleri bilmek ve sahiplenme aşamalarını konuşmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Bırak

En geç 3 gün içerisinde sorunuza cevap verilecektir.
Yorumlar
Daha önce yorum yapılmamış. İlk yorum yapan sen ol!
İlanlar